АНУШКЕВИЧУС: Завдяки програмі з плавання, в Івано-Франківську цього сезону не втопилася жодна дитина

Завдяки комплексній програмі «Басейни», в рамках якої школярів навчають плавання, в Івано-Франківську за цей відпочинковий сезон не втопилася жодна дитина. Про це у своєму виступі на звітно-виборній конференції Івано-Франківської обласної організації Української народної партії розповів заступник голови УНП,  міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС.

Плавання як обов`язковий предмет для учнів 4-х класів було запроваджено три роки тому, коли начальником управління освіти Івано-Франківська працював представник УНП Михайло ВЕРЕС. На базі шести басейнів навчальних закладів міста його викладають тренери спортивної школи. Програма передбачає 17 уроків плавання на рік і річний залік у басейні. Саме так діє програма «Басейни», на яку з міського бюджету виділили майже 840 тисяч гривень та капітально відремонтували всі басейни в Івано-Франківських школах. За три роки в навчальних закладах навчили триматися на воді понад 4 тисячі дітей, а це – врятовані життя й уникнення нещасних випадків.

«Практика навчання дітей плавання буде продовжена з нового навчального року в дитячих садочках, - стверджує очільниця Головного управління освіти та науки Івано-Франківської облдержадміністрації, член Центрального проводу УНП Зінаїда БОЛЮК. - Наразі завершуються ремонтні роботи в п’яти басейнах, що знаходяться в дитсадках міста».

Також Віктор АНУШКЕВИЧУС розповів про важливі зрушення в галузі охорони здоров’я. Так, у місті було повністю відремонтовано центральний пологовий будинок і центральну міську лікарню. А вже 4 жовтня планують відкрити нову підстанцію швидкої невідкладної медичної допомоги у віддаленому мікрорайоні Івано-Франківська «Пасічний».

Івано-франківська область

Читайте також: