22-річного священика УПЦ МП з Рівненщини підозрюють у зґвалтуванні 15-річної дівчинки

«В одному з сіл Гощанського району Рівненщини 16 листопада була зґвалтована 15-річна Галина. Підозрюваним у заподіяному є священик місцевої церкви УПЦ Московського патріархату, 1990 р.н.», – повідомляють у Рівненській обласній організації Української народної партії, посилаючись на компетентні джерела. «Відносно підозрюваного було порушено кримінальну справу, проте керівництво Гощанського РВ УМВС України в Рівненській області цю інформацію не коментує», – повідомляють в обласній прес-службі.

 

З огляду на викладене вище депутат Рівненської обласної ради від УНП Георгій Лебедюк звернувся із відповідними запитами до начальника управління МВС України в Рівненській області Василя Лазутка та прокурора Рівненської області Василя Присяжнюка з проханням повідомити, чи був насправді факт зґвалтування відносно неповнолітньої Галини та яку міру запобіжного заходу для підозрюваного обрав суд. Також депутат просить спростувати чи підтвердити факт порушення кримінальної справи стосовно священика.

«Такі речі не повинні замовчуватись. Єдиним поясненням мовчанки з боку правоохоронців може бути вже характерний симбіоз влади Партії регіонів та Московської патріархії в Україні», – наголошує голова Рівненської облорганізації УНП Світлана Ніколіна.

Вона зауважує, що «в країні, де випуски новин давно нагадують кримінальну хроніку, саме ця подія не знайшла відображення у засобах масової інформації». «Намагання уникнути скандалу в улюбленій церкві «регіоналів» може становити небезпеку для інших людей, оскільки невідомо навіть, чи затриманий ґвалтівник. Та й УПЦ МП, ми переконані, має дати адекватну оцінку діям священика у разі визнання його злочинцем».

Довідково. Відповідно до частини 4 статті 152 Кримінального кодексу України, зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої чи малолітнього карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.

Новини з областей, Рівненська область

Читайте також: