200 кримчан мітингували на День Соборності в Сімферополі

22 січня об 11:00 в Сімферополі в День Соборності України відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам`ятника Тарасу Шевченку. В акції взяли участь близько 200 представників Кримських організацій «Української Народної Партії», «Конгресу Українських націоналістів», «Нашої України», «Фронт змін», ВО «Батьківщина», Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Наукового товариства вчених та громадян.

Учасники  мітингу висловили свою незгоду з антиукраїнською антинародною політикою нинішньої регіональної влади та закликали кримчан через прийняття звернень та резолюції до об’єднання проти репресивного режиму Януковича для перемоги на парламентських виборах 2012 року.

Голова Кримської організації Української Народної партії Олег ФОМУШКІН звернувся від імені кримських політичних організацій до голів партій „Наша Україна”, Конгрес українських націоналістів, Українська Народна партія, Українська платформа „Собор” та інших партій національно-демократичного спрямування з вимогою прискорити процес об’єднання партій в одну політичну силу.

Учасники  мітингу проголосували за це звернення.

Новини з областей, Крим

Читайте також: